Performans

Geleneksel sıkıcılarda kullanılan sistem seri bıçaklamadır (ortalama 1500 dev/dk) ve sıkma esnasında oluşan ısı, meyve veya sebzenin yapısını, tadını, kokusunu ve en önemlisi besin değerlerinin neredeyse tamamını yok eder. Hurom geleneksel sıkıcıların aksine, patentli akıllı vida teknolojisi ile çok yavaş dönerek (43 RPM-60 RPM) insan çiğnemesini taklit eder.

Meyve ve sebzelerin doğal rengini, kokusunu ve besin değerlerini korur. Resimlerde gördüğünüz gibi bıçaklı sıkıcılarla sıkılan sebze ve meyvelerin hücre duvarları parçalandığından dolayı çok kısa süre sonra ayrışacaklar. Yerken aldığınız tat ve koku tamamen yok olacaktır.

Siz hangisini içmek istersiniz?

Doğal Tat Gerçek Besin

Besinlerinizi daha katkısız, daha çeşitli ve doğal halleri ile taze sebze ve meyvelerden elde etmenizi kolaylaştırıyoruz.
Hurom, çiğ sebze ve meyvelerdeki enzimleri ortaya çıkarmasının yanı sıra lif bileşiklerinin bağları arasındaki besinlerin ortaya çıkmasını da sağlar.
Isıya maruz kaldığında tüm yararlı özelliklerini kaybeden enzimler ve C vitamini Hurom'un patentli akıllı vida teknolojisi ile korunur.

Meyve ve Sebze Tüketmek Neden Önemli

Meyve ve sebzelerin çeşitli enzimler, vitaminler, fitokimyasallar, mineraller ve diyet lifi dahil olmak üzere hastalıkları önlemeye ve sağlığınızı karumaya yardımcı olduğu bilinen besinler içerir.

Enzimler sindirim, atık atılımı ve hastalık önleme dahil insan hayatını korumak için gerekli olan sayısız fizyolojik sürecin, kritik biyolojik katalizörleridir.
Vitaminler organizmaların büyümek, biyolojik
işlemleri kolaylaştırmak ve homeostazı sürdürmek
için ihtiyaç duyduğu hayati besindir.
Mineraller fizyolojik süreçlerin kontrolünde ve sürdürülmesinde
merkezi rol oynayan temel kimyasal elementlerdir.
Gıdaların sindirilemez bir bileşenini oluşturan
diyet lifi tüketimi sayısız sağlık yararı sunar.

ANTOSİYANİN, BETA KAROTEN , LİKOPEN LÜTEİN , İSOFLAVON....

Bitkiler çeşitli dış uyaranlara karşı kendilerini korumak için fitokimyasallar olrak bilinen kimyasal bileşikler üretirler. Bitki kimyasallarını tüketmek vücudunuzu serbest radikallerden korur ve hasar görmüş hücreleri yeniler, böylece yaşlanmayı yavaşlatır ve çeşitli hastalıkları önler.
Meyve ve Sebzeler Neden Hurom İle Sıkılmalı

Meyve ve sebzelerin çiğ olarak tüketilmesi daha faydalıdır. Çünkü enzimler ve suda çözülen vitaminler ısıl işleme maruz kaldıklarında yok olurlar. (Test, enzim aracılı antioksidan aktivitesini gözlemlemek için, Hurom akıllı vida teknolojisi ile ısıl işlem görmeden ve bıçaklı hızlı sıkıcıların çok hızlı dönmesi sonucu oluşan ısıl işlemin sonucunda ortaya çıkan sulara, meyve suyunun onda biri kadar hidrojen peroksit solüsyonu eklenerek uygulanmıştır.)
*Sonuçlar çeşitli faktörler dolayısıyla ile azda olsa değişkenlik gösterebilir.

Hurom Slow Juice meyve ve sebzelerin içerdiği besin, renk ve aromalarını etkili bir şekilde koruyan, oksijeni ve ısıl işlem zararı yaşatmayan, yavaş dönen vida teknolojisi ile yüksek kalitede meyve ve sebze suları üretir. Bu yöntem ile doğanın mucizelerini bir bardağa toplayarak tüketebilirsiniz.

Doğanın Bize Verdiği Sağlıklı Lezzetleri Keşfedin, Keşfettirin…

Hurom ile sıkılmış bir bardak sebze ya da meyve suyu çocuklarımızın sağlıklı ve doğru beslenmelerine ve doğru gelişmelerine katkı sağlayacaktır.
Gelecek nesillerin daha sağlıklı, daha katkısız beslenmeleri için paketlenmiş gıdalar yerine doğanın bize verdiği sağlıklı lezzetleri keşfedin, keşfettirin.

0
0

Yeni Adres Ekle